Gigi Hadid Tacizcisine Dayak Attı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Süper model Gigi Hadid Milan’daki defileden ayrılırken sokakta kavga etti.

Gigi Hadid, kendisi gibi model olan kardeşi Bella ile birlikte defilenin yapıldığı salondan çıkarken etrafı hayranlarıyla sarıldı. Ünlü model, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bazı hayranlarını kırmayıp kısa bir süre onların objektiflerine gülümsedi. Ardında da herkese gülümseyerek yoluna devam etti. Bu arada da kardeşi Bella ile el ele tutuşuyordu. Fötr şapkalı ve gözlüklü bir genç adam arkasından gelip Gigi Hadid’in beline sarıldı ve onu havaya kaldırdı.

Ne olduğunu anlayamayan Gigi Hadid bir anda şaşkına döndü. Sonra korumaların araya girmesiyle güzel model tacizcinin elinden kurtuldu. Şapkalı adam olay yerinden uzaklaşırken Hadid de onun arkasından koşarak yetişmeye çalıştı. Belli ki kendisini taciz eden adama gereken cevabı verecekti. Ama koruması kolundan tutarak Hadid’in adamın peşinden gitmesini engelledi.

Bu tuhaf adamın daha önce de Hollywood başta olmak üzere birçok etkinliğin kırmızı halısında ünlülere benzer tacizlerde bulunan Vitalii Sediuk olduğu ortaya çıktı Sediuk da Hadid’e belinden sarılan kişinin kendisi olduğunu doğruladı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir