İkinci Gangnam Style vakası! Pineapple

Tam Gangnam Style’ı kafamızdan tamamen silmeye başlamışken şimdi de “Pen-Pineapple Apple-Pen” ile bir kez daha beynimiz yanacak. İnternet’in yeni virali ile tanışmaya hazır mısınız?

PSY’ın Gangnam Style ile ortalığı kasıp kavurduğu ve YouTube’da tıklanma rekorları kırdığını sanıyoruz ki çoğunuz hatırlar. 4 yıl önce çıkan bu şarkının güncel görüntüleme sayısının 2 milyar 650 bin civarında olduğunu da not olarak düşelim ve gelelim yeni beyin yakan şarkımıza!

Pen-Pineapple-Apple-Pen

Pico Taro adlı şarkıcı, söz yazarı ve komedyenin Ağustos ayı sonlarında YouTube üzerinden paylaştığı “Pen-Pineapple-Apple-Pen” ya da kısaca“PPAP” adlı şarkı son dönemde virüs gibi yayılmaya başladı. Asıl adıKazuhiko Kosaka sanatçının kullandığı Pico Taro ise tamamen kurgusal bir karakter olarak ifade ediliyor.

Sadece 1 dakika 8 saniye uzunluğunda olan ve şu an 4 milyonun üzerinde görüntülenen videodaki ilginç tip ve hareketleriyle bakıp kaldığınız Pico Taro’nun sadece “Elma Kalem” ve “Ananas Kalem” üzerinden yazdığı şarkıyı da duyduğunuzda artık sizin için maalesef çok geç…

İşin kötü tarafı PPAP’yi diline dolayan Japonlar bu şarkıyla hazırladıkları videoları çılgınca İnternet’te paylaşmaya başlamış durumdalar. Yani aslında yepyeni bir Harlem Shake vakasıyla da karşı karşıyayız desek yeridir. Umarız ülkemizden de bu akıma kapılan çok fazla olmaz.

İkinci Gangnam Style vakası! Pineapple için yorum 2 yapıldı

  1. ENes dedi ki:

    Bu adam boş 4 kelime ile şarkı yapmış gangnam style bir bile tutulamaz

  2. ........ dedi ki:

    Yarrak gibi olmus gangnam style ile ayni kefeye koymayin bu mali

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir