Adele spor yaparken acı çekiyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele, kilo vermek için girdiği spor salonunda ter döküyor.

Son zamanlarda aldığı kilolarla dikkat çeken İngiliz şarkıcı Adele, spor salonundan çıkmıyor. 28 yaşındaki şarkıcı, Toronto’da spor esnasında çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Adele’in, antrenörüyle birlikte çalışırken ağırlık kaldırma egzersizi anını gösteren fotoğrafta, ünlü şarkıcının mutsuz ifadesi dikkat çekti.

Yaptığı sporda zorlanan şarkıcının muzip bakışlı fotoğrafı binlerce takipçi tarafından beğenildi.

TURNEDE FORM TUTTU
Adele, ocak ayında da dünya turnesi esnasında spor yaparken ağlıyormuş gibi görünen bir fotoğrafını paylaşmıştı.
Şarkıcı, turne esnasında forma girmeye çalıştığını söylemişti.

10 YIL TURNE YOK
Öte yandan Adele’in önümüzdeki 10 yıl boyunca turneye çıkmayacağı öğrenildi. Gerekçesi ise şarkıcının, erkek arkadaşı Simon Konecki’den olan üç yaşındaki oğlu Angelo’yla birlikte zaman geçirmeye odaklanmak istemesi olarak açıklandı.

“GELECEK YIL OKULA BAŞLIYOR”
Şarkıcıya yakın bir kaynak, “Angelo, Adele’in şu anki birinci önceliği ve hayatındaki en önemli şey. Turne esnasında oğlunu her gittiği yere yanında götürdü ama Angelo gelecek yıl okula başlıyor, annesiyle gidemez artık” dedi.

“OĞLUNUN HİÇBİR ANINI KAÇIRMAK İSTEMİYOR”
“Adele, Angelo’nun yetişme anını kaçırmak istemiyor ve turneleri bırakmak onun için çok kolay bir karar oldu” diyen kaynak, şarkıcının önümüzdeki 10 yıl boyunca büyük bir dünya turnesi düzenlemeyeceğini söyledi.

 

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir