Ünlü oyuncu Sean Penn, genç sevgilisiyle böyle yakalandı

Bir süre önce Charlize Theron ile yaşadığı aşkla konuşulan Sean Penn, Hollywood’un usta oyuncularından Vincent D’Onofrio ve bir döneme güzelliğiyle damga vuran Greta Scacchi’nin 24 yaşındaki kızı Leila’ya gönlünü kaptırdı.

56 yaşındaki Penn ile kendi kızından bir yaş daha genç olan sevgilisi Leila George D’Onofrio, önceki gün Hawai’de objektiflere takıldı.  Birbirlerinin gözünün içine bakan çift, sık sık sarılıp öpüştü. Plajdaki tatilciler Penn ile Leila George’un çok aşık göründüklerini söyledi. 

Sean Penn’in yeni sevgilisi Leila George D’Onofrio da Hollywood’un ünlü bir çiftinin kızı. Leila’nın annesi Greta Scacchi, 1980’lerde yönetmenlerin en gözde oyuncuları arasındaydı. Babası Vincent D’Onofrio ise Full Metal Jacket, Law and Order, Men in Black gibi yapımlardaki performansıyla hatırlanıyor.

1992 doğumlu Leila George da anne ve babasının mesleğini seçti. Mother May I Sleep with Danger adlı filmde rol aldı. Leila D’Onofrio, Avustralya ve New York’ta sahne oyunculuğu eğitimi gördü. 

sean-penn-ve-sevgilisi-12

Sean Penn ve Leila George birlikte bir sesli kitap kaydetti. 9 10 Usta aktör ve yönetmer 1996 ile 2010 arasında da Robin Wright ile evli kaldı. Aktörün bu ilişkiden Dylan adında bir kızı ve Hopper adında bir oğlu var. Leila, Sean Penn’in Robin Wright ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Dylan’dan bir yaş daha küçük.  Sean Penn, Leila’nın babası aktör Vincent D’onofrio’dan sadece bir yaş daha genç.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio