Halkın Arasına Karışan Kim Kardashian Kendini Saklayamadı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Paris’te silahlı soyguna uğrayan ve 11 milyon dolar değerinde mücevherleri çalınan Kim Kardashian, eşiyle birlikte çıktığı akşam yemeğinde kendini kamufle etti.

Moda haftası için gittiği Paris’te uğradığı silahlı soygunun ardından ortadan kaybolan Kim Kardashian, önceki gün ilk kez objektiflere takıldı.

DEHŞET GECESİNİN ARDINDAN İLK KEZ DIŞARI ÇIKTI

Paris’te silahlı soyguna uğrayan ve 11 milyon dolar değerinde mücevherleri çalınan Kim Kardashian, yaşadığı travma sonrası ilk kez dışarı çıktı.

KENDİSİNİ SAKLADI

Los Angeles’ta kızı North ve eşi Kanye West’le yemeğe çıkan ABD’li TV yıldızının, kendini saklamak için siyah kapüşonlu bir üst giymesi dikkati çekti.

Moda haftası için gittiği Paris‘te uğradığı silahlı soygunun ardından ortadan kaybolanKim Kardashian, önceki gün ilk kez objektiflere takıldı.

DEHŞET GECESİNİN ARDINDAN İLK KEZ DIŞARI ÇIKTI

Paris‘te silahlı soyguna uğrayan ve 11 milyon dolar değerinde mücevherleri çalınan Kim Kardashian, yaşadığı travma sonrası ilk kez dışarı çıktı.

KENDİSİNİ SAKLADI

Los Angeles‘ta kızı North ve eşi Kanye West‘le yemeğe çıkan ABD‘li TV yıldızının, kendini saklamak için siyah kapüşonlu bir üst giymesi dikkati çekti. Yarım saat süren yemek için her zamanki şık görünümünden uzak olan Kardashian, topuklu ayakkabı yerine spor ayakkabı tercih etti.

KIM KARDASHIAN_

YEMEK YİYİP EVE DÖNDÜLER

Ünlü aile, yemeklerini bitirir bitirmez keyifiz bir şekilde korumaları ile evlerinin yolunu tuttu.

Kim Kardashian böyle görüntülendi;

halkin-arasina-karisan-kim-kardashian-kendini-8867306_8847_m

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir