Cumartesi, Aralık 4, 2021

Katy Perry Büyüleyici Gala Elbisesi İle Göz Kamaştırdı

Los Angeles‘ta yer alan bir çocuk hastanesi tarafından düzenlenen “Once Upon a Time Gala” etkinliğine katılan Katy Perry, tercih ettiği ışıltılı elbisesi ile gecede parladı. Galada sahneye çıkarak performans da sergileyen Perry’nin elbisesi, ince el işçiliği ile hazırlandı. Omzu açık ve etek kısmı yere değen elbisede tül kullanıldı. Yeşil ve pembe çiçek işlemelerinin kullanıldığı elbisenin boyun kısmında ise pembe kurdele detay vardı.

LOS ANGELES, CA - OCTOBER 15: Singer Katy Perry attends the 2016 Children's Hospital Los Angeles "Once Upon a Time" Gala at L.A. Live Event Deck on October 15, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Alberto E. Rodriguez/Getty Images)

Kırmızı ve pembe taşlı sallantılı küpesi, yüzüğü ve hızması ile kıyafetini kombinleyen Perry, makyajında ise elbisesi ile uyumlu tonlar tercih etti. Pembe bir far sürerek göz rengini ön plana çıkaran Perry, dudaklarında da pembe tonlarında bir ruj kullandı.Saçlarına tepeden topuz yaptıran Katy Perry, tepeden tırnağa kullandığı tonlar ile gecede prenses gibiydi.

katy-perrynin-buyuleyici-gala-elbisesi-54466-17102016115252

Haber

İlginizi Çekebilir