Azealia Banks: “Russell Crowe bana şiddet uyguladı”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Şarkıcı Azealia Banks ve aktör Russell Crowe, geçtiğimiz hafta şiddetli bir kavgaya tutuştu. İddialara göre Crowe, genç şarkıcıyı otel odasından attı ve ağır hakaretlerde bulundu.

Şarkıcı Azealia Banks ve aktör Russell Crowe kavgası magazin basınının gündeminde. Banks, geçtiğimiz cumartesi günü aktörün özel süitinde gerçekleşen partisinde, Crowe’un kendisine hakaret ettiğini ve onunla ağız dalaşına girdiğini söyledi. Banks ‘Hayatımın en ağır gecelerinden birini geçirdim ve sebebi bu adamdı. Korkunç hissettim’ dedi.

5806222167b0a92818706386

‘KOLUNDAN TUTUP OTELİN DIŞINA ATTI’

Banks yazdıklarını daha sonra sildi.

Banks’in Crowe hakkındaki suçlamaları Facebook hesabına yazmasıyla olay şiddetlendi. Gossip Cop sitesi, Russell Crowe’un Beverly Hills’teki otel odasında 10 kişilik özel bir akşam yemeği organize ettiğini ve Azealia Banks’in de rap şarkıcısı RZA ile birlikte yemeğe katıldığını yazdı. O gece yemekte olan bir kaynak, Banks’in ‘sıkıcı beyaz adam’ diyerek Crowe’a sataştığını ve bardak fırlatmaya çalıştığını, Crowe’un da kolundan tutup otel odasının dışına attığını ve güvenliği aradığını söyledi.

Azealia Banks, Facebook’ta yazdıklarını sildi ancak Crowe’un yaptıklarını polise şikayet ettiğini ve şiddet gördüğünü açıkladı. 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir