Charli XCX Pembe Kiloduyla Salladı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Charli XCX Las Vegas konserine pembe iç çamaşırıyla çıktı. Kırmızı ultra mini eteği ve pembe iç çamaşırı konsere damga vurdu.

Charli XCX, 21 ekim’de Las Vegas’ta sahne aldı. Enerjik sahne performansı ve dansları ile 18 yaşındaki şarkıcı seçtiği kostümünün kurbanı oldu. Kırmızı bikinisinin altına giydiği ultra kısa pileli eteği Charli’nin pembe iç çamaşırını ortaya serdi. Konser alanında yer alan basın ve foto muhabirlerin gözünden kaçmayan bu durum sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Gel gelelim bu durum ünlü şarkıcının hayranları tarafından gayet doğal karşılandı. Basında atılan başlıklar ise Charli XCX Pembe Kiloduyla Salladı yönünde oldu.

Kırmızı Çok Yakışıyor

Konser sonrası kulisinde soruları yanıtlayan Charli, bu kostümü severek giydiğini ve çok sevdiğini söyledi. Sıradan ve sade olmayı sevdiğini açıklayan ünlü şarkıcı tüm bunların şov dünyasının gereği olduğunu açıkladı. Basında çıkacak haberleri tahmin ettiğini ancak bunun umrunda olmadığını söyleyen ünlü pop star, hayranlarım beni bu şekilde seviyor ve sevmeye devam edecek dedi. Ayrıca neden pembe kilto sorusuna ise beyaz giyseydim bu soruları sormuyacakmıydınız dedi.

 

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir