Katy Perry 32. Yaş Günü İçin Anlamlı İstek

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Katy Perry 32 yaşına girdi. Sosyal medyadan doğum günü kutlamak isteyenler için ise çok anlamlı bir istekte bulundu.

32 yaşına giren Katy Perry, doğum gününü kutlamak isteyenlerin UNICEF’e bağışta bulunmaları istedi. Twitter hesabından yaptığı açıklamada UNICEF’ye yapılacak bağıların kendisi için en büyük hediye olacağını açıklayan ünlü şarkıcı, 32 yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyor. Twitter hesabında bulunan 93,7 milyon kişi ile Katy sosyal medyanın en güçlü isimlerinden biri. Bu gücünü hayırlı bir iş için kullanmak isteyen ünlü şarkıcı ve söz yazarı tüm dünya insalarını biraz daha duyarlı olmaya çağarıyor. Katy Perry 32. Yaş Günü için bu dileği ile tüm sanatçılara örnek oldu.

Suriye İçin Konser Verecek

Amerika başkanlık seçimlerinde Demokrat partinin adayı Hillary Clinton’a verdiği destek ile siyasi duruşunu açıktan belli ediyor. Sosyal medyada herkesi oy kullanmaya davet eden çıplak oy verme videosu milyonlar tarafından beğenilerek izlendi. Sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı seven pop star Suriye’li Savaş Mağduru çocuklar için konser vermeyi planlıyor. yakın çevresinden edinilen bilgilere göre seçimlerin ardından Perry’nin yeni gündemi ortadoğuda ölen çocuklar olacak. Çoğu kez illuminati olmakla suçlanan ünlü şarkıcı bu davranışıyla herkesi savaşa karşı hayır demeye cağaracak.

Suriye’de son beş yıl içinde 283 bin kişinin hayatını kaybetti. Ölenlerden 81 bin 436 kişinin sivil halk, 10 bin 40’ının çocuk, 9 bin 106’sının ise kadın. Söz konusu veriler Suriye insan hakları gözlemcileri tarafından hazırlanan raporda yer alırken, bilgilerin Mart 2016 sonuna kadar yaşanmış kayıpları kapsadığı belirtildi.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir