Rihanna kayıp dansçısı Shirlene Quıgley için çağrıda bulundu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Rihanna’nın uzun yıllar birlikte çalıştığı dansçısı Shirlene Quigley kayboldu. Rihanna, haberi Instagram hesabından duyurarak yardım çağrısında bulundu.

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, uzun bir süredir birlikte çalıştığı dansçısı Shirlene Quigley’nin kayboluşunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. 28 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı, “Güzel ruh, eski dansçım kayıp. Onu seven herkes için bunun ne kadar ağır olduğunu düşünüyorum, kalbim ağrıyor. Eğer onun nerede olduğunu biliyorsanız lütfen North Bergen Polis Departmanı’na bildirin” yazdı. Quigley daha önce Beyonce, Rihanna, Missy Elliot gibi pek çok ünlü ismin arkasında dans etmişti. Geçtiğimiz pazar günü New Jersey’de görülen ve o günden beri kendisinden haber alınamayan 32 yaşındaki dansçıyı bulmak için polis alarma geçti.

 

dancer26n-1-web

Rihanna, Beyonce, Missy Elliott gibi ünlü yıldızların sahne şovlarında yer alan ünlü dansçı’nın bulunduğu iddia edildi. Bulunması için kampanya başlatılan Quigley’ye nasıl ulaşıldığı ve ne durumda olduğu şimdilik gizemini koruyor. ancak  New York polisi kayıp dansçının sağlığının iyi olduğunu açıklamakla yetindi..

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir