Mariah Carey ve James Packer ayrıldı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Mariah Carey ve James Packer arasında her şey bitti ama iddialara göre Mariah Carey, 10 milyon dolar değerindeki yüzüğünü geri vermedi.

Woman’s Day dergisinin iddiasına göre işadamı James Packer, 46 yaşındaki Carey’nin yaptığı savurgan harcamalar yüzünden Carey’i terk ederek nişanı attı.

Çifte yakın kaynaklar James Packer’ın, ünlü şarkıcının kariyeri, özellikle TV şovu için çok harcama yaptığını belirterek “Mariah yaşadıkları hayatı tüm dünyaya sergilemeyi istiyordu. Bu da James’i rahatsız etti” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz Ocak ayında nişanlanan ve yakın zamanda gösterişli bir törenle evlenmeyi planlayan çiftin ailesi ve yakın arkadaşları da ayrılığı doğruladı. Ayrılık sonrası Mariah Carey’nin James Packer tarafından kendisine hediye edilen 10 milyon dolarlık nişan yüzüğünü geri vermediği de belirtildi.

49 yaşındaki James Packer dünyanın en zengin iş adamlarından biri. Bugüne kadar iki kez evlenip boşanan Packer’ın adı aralarında Miranda Kerr’ın da bulunduğu birçok ünlüyle birlikte anıldı.

mariah-careyjames-packer

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir