Adele’den şaşırtan itiraf

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyanın en çok kazanan kadın vokallerinden Adele, Vanity Fair dergisinin Aralık sayısına kapak yüzü oldu.

Kapak çekiminin ardından dergiye bir de röportaj veren Britanyalı sarkıcı, röportajında birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sanatçının en çok dikkat açıklaması ise ‘depresyona yatkınlığı’ oldu.

Daha önce şiddetli sahne korkusu tanısı konulan Adele dergiye verdiği röportajda “Oldukça karanlık bir tarafım var. Depresyona çok müsait biriyim”itirafında bulundu. Yatkınlığını “Depresyona kolayca girip çıkabiliyorum”sözleriyle tarif eden sanatçı, “Bu durum ben yaklaşık 10 yaslarındayken dedemi kaybetmemle başladı. Hiçbir zaman intihar eğilimim olmadı ancak çok kez terapi aldım” dedi.

Bir çocuk annesi olan Adele, şimdilerde 4 yaşında olan oğlu Angelo’nun doğumunun ardından doğum sonrası depresyonuna girdiğini de belirtti. “Benim bildiğim kadarıyla doğum sonrası depresyonu ya çocuğunuzla birlikte olmak istememek; ya onun canini yakmaktan korkmak; ya da iyi bir is yapmadığın için endişelenmek” diyen sarkıcı, “Ama ben tamamen çocuğuma kafayı takmış durumdaydım. Kendimi o kadar yetersiz buluyordum ki, bir an hayatimin en kotu kararını vermişim gibi hissettim” dedi.

Son olarak, oğlu Angelo’ya bir kardeş düşünüp düşünmediği sorulan Adele, tekrar doğum sonrası depresyonuna yakalanmaktan korktuğu için şimdilik böyle bir planı olmadığını belirtti

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir