Jennifer Lopez meydan okudu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ayna karşısında kendini kaydetmeyi seven ünlüler arasına o da katıldı

Jennifer Lopez geçip giden yıllara meydan okumaya ve bunu da gözler önüne sermeye devam ediyor. 47 yaşındaki iki çocuk annesi Lopez, gün gece paylaştığı yatak odası selfie’siyle deyim yerindeyse sosyal medyayı “salladı.”

Lopez, üzerindeki seksi mayoyla ayna karşısına geçti ve bu pozunu takipçileriyle paylaştı. Güzel yıldızın “önce kendini sev”, “sağlam beden sağlam zihin” etiketiyle paylaştığı bu poz şu ana kadar bir milyon beğeni aldı.

 

Gösteri dünyasının ünlüleri arasında da sosyal medya çılgınlığı yaşanıyor. Özellikle de tuvalet ya da banyo gibi ortamlarda yalnız kaldıklarında… Zaten meslekleri gereği sürekli kameraların karşısında yaşayan ünlüler yalnız kaldıklarında da ellerine cep telefonlarını alıp aynadan kendi fotoğraflarını çekiyorlar. Üstelik kendilerine öyle odaklanıyorlar ki arka plandaki klozet, lavabo, havlu gibi ayrıntıların o pozlarıyla ne kadar tezat oluşturduğunu bile umusamıyorlar. Bunun son örneklerinden birini de model Shanina Shayk sergiledi. En şık haliyle bir davete giden Shayk, hemen ayna karşısında bir fotoğrafını çekti. Elbette bu konuda yalnız değil Shayk.

İşte tuvalet ya da banyoda çektiği pozları sosyal medyada paylaşan o ünlüler.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir