Perşembe, Temmuz 7, 2022

Sen ağlama Madonna!

Amerika Başkanı Donald Trump oldu… ABD’li ünlü şarkıcı Modanna ‘Trump kazanırsa dünyaya rezil oluruz’ demişti. Korkusu gerçekleşti ABD seçim sonuçları onu da şok etti.

ABD Başkanlık yarışına Hillary Clinton saflarından dahil olan Madonna’nın en büyük kabusu Donald Trump’ın kazanmasıydı. Madonna ‘Trump kazanırsa dünyaya rezil oluruz’ demişti. ABD seçim sonuçları Modanna’nın Trump kabusunu gerçek yaptı.

Instagram hesabından paylaştığı son mesajda, ABD’lileri başkanlık seçiminin ‘reality show’ olmadığı konusunda uyaran Madonna, “Trump’ın seçilme ihtimali olduğu için bile dünyaya rezil oluyoruz.” dedi.
“ABD’nin etrafında zorlukla kazandığımız paralarla örülmüş bir duvar istemiyoruz.” diyen Madonna, şöyle devam etti:
‘TRUMP YAZI YAZMASINI BİLİYOR MU?’
-Eğer Trump seçilirse tüm dünya hiç vakit kaybetmeksizin bir savaşa girecek. Trump’ın e-postalarında ne yazacağını tahmin bile edemiyorum. Durun, onun yazı yazmayı bildiği bile meçhul.
HEPİMİZ S.ÇTIK
-Uyanın insanlar, bu bir reality show değil. Cazibesini ve eğlendirici değerini takdir ediyorum ama o ABD Başkanı olma kapasitesine sahip değil. Gerçekler. Clinton’a oy verin yoksa hepimiz s.çtık.”
ORAL SEKS YAPACAĞIM DEMİŞTİ
Madonna Trump kabusu gerçek olmasın diye Clinton’a oy istemiş ve oral seks vaadinde bile bulunmuştu. Madonna “Eğer Trump yerine Clinton’a oy verirseniz, sizle oral yolla ilişkiye gireceğim.” demişti.
Ünlü şarkıcı, Twitter’dan paylaştığı bir mesajda da Clinton’a destek için bir videohazırlayan ve soyunacağını duyuran Kanadalı şarkıcı Katy Perry’nin ‘yanında olduğunu’ belirterek, “Katy Perry’le birlikte çıplak şekilde oy vereceğim. Oylar Hillary’e. Hillary elimizdekilerin en iyisi!” ifadelerini kullanmıştı.
VE TRUMP’IN ZAFERİNİ İLAN ETMESİNDEN SONRA MADONNA’DAN AÇIKLAMA GELDİ
Madonna, Instagram’dan seçimle ilgili ilk açıklamasını yaptı.  “Yeni bir alev yanıyor. Asla vazgeçmeyeceğiz. Asla pes etmeyeceğiz”

Haber

İlginizi Çekebilir