Pink 2. kez hamile

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve bütün dünyada milyonlarca izlenme alan Just Like Fire isimli single ile gündeme gelen ünlü şarkıcı Pink hayranları ile hamile olduğunu paylaştı. Willow adında 5 yaşında bir kız çocuğuna sahip olan ünlü şarkıcının “Sürpriz” başlığı ile paylaştığı fotoğrafı ise göz kamaştırıyor.

pink-3

Küçük kızı Willow ile çektirdiği fotoğrafta uzun beyaz bir elbise giyen Pink’in kızı ile olan uyumu da büyük beğeni topladı. Küçük kızın annesinin karnına sarıldığı fotoğraf ailenin mutluluğunu net bir şekilde gözler önüne sermiş oldu.

37 yaşındaki şarkıcı eşi Carey Hart ile 2001 yılından beri birlikte. Bir ayrı bir barışık devam eden ilişkilerini 2005 yılında evliliğe taşıyan çift 2008 yılında boşanmıştı
Bir süre ilişkilerini yoluna koymak için çabalayan ve hatta danışmana giden ikili 2010 yılında yeniden bir araya geldi.
2001’den Beri Devam Eden Aşk
Barışma sonrasında dünyaya gelen Willow ile birlikte ikilinin arası tamamen düzeldi. Willow’un 5. yaşında ailenin 4. üyesi için hazırlıklar başlamışken Pink bu mutlu haberi hayranları ile oldukça duygusal bir şekilde paylaşmayı tercih etti.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio