Madonna’nın Elleri Dikkat Çekti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

ABD’de hafta sonu karma dövüş sanatlarıyla ilgili etkinlik düzenleyen UFC’nin New York’ta yapılan bir dövüşünü izlemeye giden Madonna (58), kusursuz makyajı ve sağlıklı duruşuyla görenleri kendine hayran bıraktı.

Dünya starı Madonna hafta sonu katıldığı etkinlikte ellerini göstermesi üzerine herkesi kendine tekrardan hayran bıraktı. Çıktığı konserde eldiven kullanması tüm magazincileri meraklandırdı. Yaşının 58 olması ve ellerininde artık belli bir kırışıklıklara sahip olduğu düşüncesi akıllarda dolandı. Bu durum üzerine konser çıkışı magazincilerin neden eldiven giydiği hakkında sorular yöneltmesi ile dünya starı magazincilere ellerini gösterdi. Ardından haberciler ile ufak bir sohbet tadında röportaj yaptıktan sonra konser alanını terketti.

1984 yılında Like A Virgin ABD listelerinde üst sıralara çıkan pop kraliçesi hayranlarını etkilemeye devam ediyor. Elleri yaşını az gösteriyor olsa bile her zamanki gibi güzel ve genç göründü. Çekici şarkıcı mükemmel makyajı, muhteşem mücevherler ve süslenmiş deri ceketi ile muhteşem görünüyordu.

582a21fc18c77333247c869e

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir