Justin Bieber Ferrari arabasını kaybetti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

200 milyon dolarlık servetin sahibi olan şarkıcı Justin Bieber’ın Ferrari marka otomobilini kaybettiği öğrenildi.

Justin Bieber’ın zevkine uygun olarak uyarlanmış olan neon mavisi Ferrari 458 Italia marka otomobilini geçen yıl ağustos ayında kaybettiği ortaya çıktı.
Kanadalı 22 yaşındaki yıldızın lüks spor otomobiliyle dışarı çıktıktan sonra otomobilini şık bir Beverly Hills oteline park ettiği, ancak otelin hangisi olduğunu unuttuğu öğrenildi. Daily Star’ın iddiasına göre otomobilin peşine düşen asistanı üç hafta boyunca yaptığı aramalar sonucunda otomobilin Montage Hotel garajında bulunduğunu ortaya çıkardı.
Daily Star’ın haberine göre Bieber, Hollywood’da bir gece kulübüne gitmeden önce arkadaşlarıyla buluşmak üzere mavi Ferrari’siyle Montage Hotel’e gitti. Eğlenceli gecenin ardından ünlü şarkıcı otomobilini nereye bıraktığını hatırlayamadı. Bunun üzerine devreye giren asistanı, otomobili arama işini üstlendi.
Otel vale ekibinden bir kişinin yaptığı açıklamaya göre, panik halinde olan asistan, Ferrari’nin güvende olduğunu söylediklerinde ağlamaklı bir yüz ifadesine sahipti. 200 milyon dolarlık servetin sahibi olan Bieber, ABD fiyatı 240 bin dolardan başlayan Ferrari 458 Italia otomobilini küçük değişikliklerle kendi zevkine uygun hale getirmişti.
Bieber’ın bu otomobil dışında 1,4 milyon değerinde Ferrari LaFerrari, iki tane Lamborghini, bir Fisker Karma, bir Porsche Turbo ve bir tane de Audi R8 otomobili bulunuyor.
Spor otomobil tutkunu olan Bieber, pek çok kez hız sınırını geçerek ceza aldı. 2012 Temmuz’unda, 18’inci doğum gününde arkadaşı ve mejaneri Scooter Braun’nun hediye ettiği Fisker Karma marka otomobiliyle hız sınırı aştığı gerekçesiyle polis tarafından durdurulmuştu.
Mayıs 2013’te Dubai’de Lamborghini Aventador otomobiliyle hız sınırını aşan Bieber, 2014 yılında Kanada’da dört tekerlekli motosikletiyle kaza yapmıştı.
Ünlü şarkıcı 2015 Ağustos’unda da mavi Ferrari’siyle Beverly Hills’te hız sınırını aştığı gerekçesiyle cezaya çarptırılmıştı.