Katy Perry ve Orlando Bloom ayrıldı

Cadılar Bayramı partisinden hemen sonra Bloom’un ayrılık kararı verdiğini söyleyen yakın bir kaynak, aktörün henüz evlilik ve bebek fikrine sıcak bakmadığı için bu kararı aldığını açıkladı.

The Telegraph’ın haberine göre Bloom’un bu kararı vermesinde Perry’nin de etkisi oldu. Katy Perry, arkadaşlarına ‘Ondan çok hoşlansam da hayatlarımız çok farklı, belki de yollarımızı ayırarak devam etmek daha doğru’ dediği konuşuluyor.

Henüz ayrılık kararı resmi olarak açıklanmasa da, Katy Perry ve Orlando Bloom çifti en son Cadılar Bayramı zamanında birlikte görülmüştü. Perry bu parti için Hilary Clinton, Bloom ise Bill Clinton olmuştu.

31 yaşındaki Katy Perry ve 39 yaşındaki Orlando Bloom ilişkisi geçtiğimiz ocak ayında Altın Küre Ödül Töreni sırasında başlamıştı. Bloom, 2013’te eski karısı manken Miranda Kerr’den Flynn adında bir erkek çocuk sahibi. Katy Perry ise aktör Russell Brand’le olan evliliğini 2012 yılında bitirmişti.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio