Tove Lo Rahim Elbisesi Giydi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Tove Lo Sydney’de düzenlenen Aria Müzik Ödüllerine çok özel bir elbiseyle katıldı. Rahim deseni işlenmiş transparan kıyafet Lo hayranlarından tma not aldı

Tove Lo bu yıl düzenlenen Aria müzik ödüllerinde ilginç bir protestoya imza attı. Kadınların cinsel organlarının sansürlenmemesi gerektiğini savunan Lo, kadınların cinsel birer objenin ötesinde kutsal canlılar olduğunu savundu.

Uterus Dress

Turuncu transparan kıyafetinin içine kasık bölgesine işlenen rahim motifine ilk başta görenler anlam veremedi. Tove Lo röportaj esnasında kıyafetinin manası sorulunca ” kadınların cinsel organının sansürlenmesi bence çok saçma. Biz kadınlar çok kutsal canlılarız. Medyanının kadını sürekli bir seks objesi haline dönüştürmesine karşı çıkmak için bu kıyafeti hazırlattım” dedi. Ayrıca sözlerine ” Cinsellik olgusunu gençlik çok yanlış algılıyor. Bunun ticari bir faliyet haline getirenler, sektörün devamını sağlamak için kadın cinseliğine sürekli sansür uyguluyorlar.”

 

Alternatif şarkıcı açıklamalrı ile sansürün ortadan kalkması gerektiğini savundu. Böylece insanların özgürce cinseliklerini yaşayabileceklerini ve seks sektörün sonunu geleceğini savundu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir