Britney Spears yeni albüm için stüdyoda

Glory albümünün yayınlanmasının hemen ardından Las Vegas’ta sahne almaya başlayan Britney Spears yeni stüdyo albümüne giriyor. Yoğun programları arasına Britney bir yenisini daha ekledi ve yeni stüdyo albümü için start verdi. Ceasars’a konuşan Britney yeni albümünün nasıl olacağı konusunda kafasının henüz net olmadığını açıkladı. 34 yaşındaki pop star 3 ay önce çıkan Glory albümün hemen ardından yeni albüm arayışı içine girmesi başarısız albüm iddialarını gün yüzüne çıkardı.

britney-2

Tatmin Olamadım

Glory albümü hakında da konuşan ünlü şarkıcı ” Glory benim önceki albümlerime göre çok faklı bir albüm oldu. Kayıtlar sırasında yeni şeyler denedik ve bu bizim 2 yılımızı aldı. Bu yeni tecrübelerimi eminim yeni albümümde de kullanıcam.” açıklamasını yaptı. Üstü kapalı Glory albümünden olan memnuyitsizliğinden bahseden Spears yeni albümü için oldukça heyecanlı. Kariyerinde yeniden ses getiren bir albüme yer vermek isteyen Britney, kendisini çok zor bir sürecin beklediğinin de farkında.

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio