Mariah Carey genç sevgilisi İle Hawaii’de

49 yaşındaki ünlü şarkıcı Mariah Carey Hawaii’de yeni aşkı Bryan Tanaka ile çok romantik anlar yaşadı. Kameralardan habersiz aşıklar doya doya aşklarını Maui sahilinin sıcak kumlarında yaşadı. Kendinden 13 yaş küçük olan Bryan Tanaka halinden oldukça memnun gözüküyordu. 49 yaşındaki sevgilisiyle adeta çocuklar gibi oynadı.

Aşkın Yaşı Yok

33 yaşındaki sahne koreografcısı ve aynı zamanda dansçı olan Bryan Tanaka, kendinden 13 yaş büyük olan Mariah Carey yeni bir aşka yelken açtı. Eşi James Packer ‘dan ayrıldıktan sonra sıkça magazin dünyasında adını duymaya başladığımız Carey’in Havai’den gelen yeni görüntüleri hayranlarını şaşırtmadı. İlerleyen yaşına rağmen güzelliğini kaybetmeyen ünlü pop starının enerjisi görülmeye değer.

Mariah Carey’in bu denli basında yer almasının temelinde eski eşinden intikam alma isteğinin yattığı iddia edildi. Boşanmanın ardından aşırı şekilde basında yer bulan Mariah James Packer’a kendini unutturmak istemiyor yorumları yapıldı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio