Katy Perry-Orlando Bloom nişanlandı mı?

GEÇEN hafta ayrıldıkları konuşulan şarkıcı Katy Perry ve Orlando Bloom’un 10 aylık aşk sonrası nişanlandıkları iddia ediliyor. Şükran Günü’nü Katy Perry’nin ailesinin yanında geçiren çift, önceki gece New York’taydı. Katy’nin dev sarı elmas yüzüğünü göstererek yürümesi, nişanlandıkları yönünde yorumlandı.

Çalkantılı bir ilişki yaşayan çift, geçen yazın başında da yine ayrılmış, tekrar barışmıştı. Orlando Bloom’un selena Gomez ile yakınlaşması sebebiyle Katy Perry ilişkiyi bitirmeye karar vermişti. Ancak kısa süren bir ayrılıktan sonra yeniden bir araya geldiler.

1

Geçtiğimiz günlerde de yine ayrılık haberi magazin gündemine düştü. Bu ikinci ayrıla sebep olarak Orlando Bloom’un çocuk istememesi, Katy Perry’nin ise Orlando ile bir aile kurmak istemesi gösterilmişti. Şimdi öyle gözüküyor ki Katy Perry Orlando Bloom’u gerçekten çok seviyor ve muhtemelen sevgilisini ikna edebilmiş durumda.

nintchdbpict000285782584

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio