Bu şaka kavga çıkarır mı?

Şu sıralar en çok konuşulan çiftlerden biri haline gelen Katy Perry ve Orlando Bloom çifti sosyal medya hesapları üstünden de artık ilişkilerini özelleştirme gereği duymuyor. 39 yaşındaki başarılı aktör Yüzük Kardeşliği filminin sinemalarda vizyona girdiği ilk tarihi kutlamak için ‘Legolas‘ karakterinin kılığına girdi ve anlamlı bir mesaj yazdı. Altına ise kız arkadaşı ünlü şarkıcı Katy Perry, Orlando Bloom’un son fotoğrafta Jennifer Aniston‘a benzediğini söyleyerek erkek arkadaşını trolledi!

Bu cüretkar şaka karşısında Orlando Bloom, bizim görebileceğimiz bir tepki göstermedi. Çiftin bu şaka sonucunda gülüp eğlendi mi yoksa kıyasıya kavga etti mi bilemiyoruz. Orlando Bloom’un maço biri olduğu düşünülürse bu yazışmadan sağlam bir kavga çıktığını söyleyebiliriz..

Orlanda Bloom’un gönderisi ve Katy Perry’nin yorumu şöyle

15 yıl önce bugün #YüzüklerinEfendisi Yüzük Kardeşliği vizyona girdi. ve geri kalan ise bildiğiniz gibi tarih oldu. daha fazla fotoğraf için hakkımda kısmındaki linke tıklayın.

Katy Perry’in yorumu ise:

Bebeğim sağ aşağıdaki resimde aynı Jenifer Aniston’a benzemişsin.

 

 

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio