Selena Gomez ve Maluma Düeti mi Geliyor?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Her iki ünlü şarkıcıda sosyal medya birbirlerini takip etmeye başladılar ve hayranlarının kafalarında bu soru işareti belirmeye başladı.

Reggaeton türü ile meşhur hale gelen ve son zamanların en iyi şarkılarında yer almayı başaran Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı ve prodüktör sahne adı ile Maluma gerçek ismi ile de Juan Luis Londoño Arias aynı zamanda iyi bir sosyal medya kullanıcısı olarakta tanınmaktadır. Maluma’yı yakından takip eden hayranları ve magazin muhabirleri son gelişme ile yeni dedikodular çıkarmaya başladı ve bir süreliğine sosyal medyada polemikler oluşturdular.

Maluma Instagram hesabında, ABD’li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez’i takibe aldı ve aynı şekilde bir süre sonra Selana Gomez’de Maluma’yı takip listesine ekledi.

Bu durum her iki ünlünün hayranları arasında da büyük heyecan yarattı ve retweet yapanlar, Twitter’da cevap verenler, Instagram’da yorumlara yazanlar oldu. Bu takipleşmeden sonra hem hayranları hem de magazin ve müzik dünyasının kafasında tek bir soru oluşturdu. Acaba bir düet mi geliyor diye düşünen herkes sorular yöneltti ama her iki ünlüde şimdilik cevap vermeyerek susmayı tercih etti.

Yakın zamanda konu ile ilgili açıklama yapılması bekleniyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir