Bella Hadid ihanete sosyal medyadan tepki gösterdi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Bella Hadid, eski sevgilisi The Weeknd ile birlikte olmaya başlayan Selena Gomez’e sosyal medyadan tepki verdi. İngiliz The Sun gazetesi haberi okuyucularına ‘Sosyal dram’ olarak duyurdu.

Model Bella Hadid’in eski sevgilisi müzisyen The Weeknd (26) ile Justin Bieber’ın eski sevgilisi şarkıcı Selena Gomez (24), aşklarını herkese ilan etti. Justin Bieber (22) ile yaşadığı inişli çıkışlı ilişkisiyle çok konuşulan şarkıcı Selena Gomez ile model Bella Hadid’in (20) eski sevgilisi müzisyen The Weeknd yılın ilk sürpriz ilişkisine imza attı.

Birlikte Giorgio Baldi adlı mekanda yemek yiyen ikili, çıkışta fotoğraflandıklarını anlasalar da samimi görüntü vermekten çekinmedi.

Öte yandan Bella Hadid’in ABD basınına yansıyan bu görüntülerinden birkaç saat sonra Selena Gomez’i Instagram’dan takibi bırakması dikkat çekti.

The Sun gazetesi, Instagram’da 9.5 milyon hayranı olan ve yılın en çok konuşulan mankenleri arasına girmeyi başaran Bella Hadid’in, sadece Instagram’da 106 milyondan fazla takipçisi olan ve sosyal medya geliri 550 bin doları (1 milyon 650 bin lira) bulan Selena Gomez’e verdiği tepkiyi “Sosyal dram” başlığıyla verdi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir