Lady Gaga Yeniden Stüdyoda!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Gaga, ünlü şarkı sözü yazarı Brian Kennedy ile birlikte stüdyoya girdi!

Joanne isimli albümüyle gündemde olan şarkıcı Lady Gaga 12 Ocak Perşembe günü arkadaşlarıyla Starbucks’ta kahve alırken görüntülendi. Super Bowl performansı için harıl harıl çalışan 30 yaşındaki yıldız 13 Ocak Cuma günü ünlü şarkı sözü yazarı Brian Kennedy ile birlikte stüdyoya girdi! Gaga’nın yeni albüm için mi yoksa A Star Is Born filmi için mi stüdyoya girdiği henüz bilinmiyor. Ancak yeni müziğin geleceği kesin gibi!

Yeni albümünü çok kısa bir süre önce yayınlayan gaga için yakın ihtimal bir soundtrack çalışması olduğu yönünde..

‘A Star Is Born’, 30 yıl sonra Lady Gaga’yla yeniden çekiliyor
Judy Garland’ın yıldızlaştığı filmlerden biri olan ve en son 1976’da farklı kadroyla izleyiciyle buluşan ‘A Star Is Born’ (Bir Yıldız Doğuyor), 30 yıl aradan sonra Lady Gaga ve Bradley Cooper’lı kadrosuyla yeniden çekilecek.

Filmin 1954’te çekilen versiyonundan bir kare. (James Mason ve Judy Garland)

‘Bir Yıldız Doğuyor’, ‘yıldız’ olma hayalleriyle Hollywood’un kapısını aşındıran genç bir kadının, kendisine ‘yardım’ eden ünlü bir sinema oyuncusuyla tanışmasının ardından başından geçenleri anlatıyor.

Müzikal-dram türündeki film, genç kadının kariyerinde hızla yükselmesiyle eş zamanlı olarak, alkol problemi olan ünlü oyuncunun dramatik bir şekilde ‘yıldızının sönmesi’ hikayesi üzerine kurulu.

‘1937, 1954 ve 1976’da üç kez çekilmişti’

Sinema seyircisiyle ilk kez başrollerinde Janet Gaynor ve Fredric March’ın olduğu 1937 tarihli yapımla tanışan Bir Yıldız Doğuyor, Judy Garland ve James Mason’lı kadrosuyla 1954’de yeniden çekildi. Film, Barbra Streisand ve Kris Kristofferson’la 1976’da da bir kez daha seyirciyle buluşmuştu.

Warner Bros şirketinin yapımını üstleneceği filmde başrolleri şarkıcı Lady Gaga ve Oscar’lı aktör Bradley Cooper paylaşacak. Cooper, filmin yönetmenliğini de yapacak.

Filmin çıkış tarihiyle ilgili henüz açıklama yapmazken, filmin 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.

Gaga, film için yeni şarkılar ve koreografiler hazırlayacak.