Mustafa Koç’u anıyoruz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, ölümünün 1’inci yıldönümünde Zincirlikuyu’daki mezarı başında ailesi ve sevenlerin katılımıyla düzenlenen törenle anılıyor.

Koç ailesinin 3’üncü kuşak üyesi ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı merhum Mustafa Koç, vefatının birinci yıl dönümünde mezarı başında anıldı.

Number1 olarak biz de Mustafa Koç’u özel anma programı ile anıyoruz

“MUSTAFA KOÇ ÖZEL- ANMA PROGRAMI” BU AKŞAM 22’DE NUMBER1 TV’DE

Öte yandan Mustafa Koç’un ölüm yıldönümü nedeniyle Koç Holding tarafından hazırlanan bir video “Ardında silinmeyecek izler bırakan Mustafa V. Koç’u, vedasının birinci yılında saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz” denilerek paylaşıldı. Videoda Mustafa Koç’un fotoğrafları ve “Hepimizin bu dünyada sınırlı hayatı var ve hayatlarımızı mümkün olan en dolu şekilde yaşamak için birbirimizi yüreklendirmemiz gerekiyor” sözü yer aldı.

TÜSİAD DA MESAJ YAYINLADI

TÜSİAD da Mustafa Koç’un ölüm yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı. TÜSİAD’ın açıklaması şu şekilde: “Aramızdan ayrılışının birinci yıldönümünde TÜSİAD 2005-2010 dönemi Yüksek İstişare Konseyi Başkanı ve TÜSİAD Onursal Başkanı merhum Mustafa V. Koç’u sevgi ve saygı ile anıyoruz. Mustafa V. Koç iş ve sivil toplum yaşamındaki büyük birikimi ve vizyonuyla, Cumhuriyet dönemimizin önemli bir simgesi haline dönüşmüş Koç Grubu’nun yönetimini başarıyla sürdürmüş ve TÜSİAD’ın çalışmalarına uzun yıllar boyunca emsalsiz katkılar sağlamıştır. Sayın Koç’un Türk iş dünyasının gelişimine verdiği desteği, evrensel demokratik değerlere bağlılığı ve toplumsal gelişme için gerçekleştirdiği gönüllü çalışmaları özellikle genç kuşaklar için rol modeli olmuştur. Kendisini şükran ve sevgi ile anıyoruz; çok özlüyoruz”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir