Lady Gaga Super Bowl’da Siyasi Mesajlar Verecek

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

ABD’li şarkıcı Lady Gaga, Amerikan Futbol Ligi sezon arası karşılaşması Super Bowl’da sahne alacak. Lady Gaga, sahne şovuyla ilgili detay vermese de politik mesajları olacağını ima etti.

Şarkıcılığıyla olduğu kadar aktivist yönüyle de tanınan Lady Gaga, 5 Şubat’ta gerçekleşecek Amerikan futbolu ligi National Football League’in şampiyonluk maçı Super Bowl eğlencesinde sahne alacak.

Bu yıl Super Bowl’un Lady Gaga sayesinde daha politik hale gelmesi bekleniyor.

Lady Gaga, lig arası Super Bowl maçında sergileyeceği sahne şovuyla ilgili detayları açıklamazken, etkinlik öncesi düzenlediği basın toplantısında, şovun “eşitlikçi” ve “kapsayıcı” olacağını söyledi.

30 yaşındaki ABD’li şarkıcı “İlk sezon şovunda yapacağım tek açıklama, kariyerim boyunca sürekli olarak tercih etmiş olduğum ifadelerdir” dedi.

“Kapsayıcılık tutkusuna inanıyorum. Eşitlik ruhuna inanıyorum ve bu ülkenin ruhu sevgi, şefkat ve iyiliktir. Performansım bu felsefeleri destekleyecek” şeklinde konuştu.

Lady Gaga, şov hakkında ipucu vermezken, performansının “herkes için” olduğunu söyledi.

Lady Gaga, “İnsanların hayatlarında hiç unutmayacakları bir an yaratmayı her şeyden daha fazla istiyorum” dedi.

Geçen yıl Amerikan Futbol Ligi final maçında Beyonce sahne almış ve şovunda siyahlara yönelik polis şiddetine göndermeler yapmıştı. Beyonce bu sahne performansından sonra polislerin ve sağcıların hedefi haline gelmişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir