‘Madonna iğrenç biri’

Fox News’ten Sean Hannity’ye röportaj veren Trump, “Açıçası O (Madonna) iğrenç biri. Bence kendine çok zarar verdi. Tüm davaya zarar verdi. Onun söyledikleri ülkemiz adına utanç vericiydi” dedi.

Madonna, Trump’ın başkanlık yemin töreninin ardından yapılan ‘Kadın Yürüyüşü’nde yaptığı konuşmada “Evet öfkeliyim. Evet, Beyaz Saray’ı havaya uçurmayı düşündüm. Ama biliyorum ki bu hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Umutsuzluğa düşemeyiz. Şair W.H. Auden’in 2. Dünya Savaşı öncesi yazdığı gibi ‘Ya ötekini seveceğiz ya da öleceğiz. Ben sevgiyi seçiyorum. Benimle misiniz?” demişti.

Madonna ayrıca konuşmasının bir kısmında Trump’ı kastederek ‘S…tir’ diyerek küfür etmişti.

‘BİRAZ MİZAHI UMURSAMAM ANCAK BU BERBAT’

Trump röportajda 10 yaşındaki oğlu Barron Trump’ın mimik ve davranışlarıyla alay ettiği için NBC kanalının işten uzaklaştırma cezası verdiği Saturday Night Live şovunun metin yazarı Katie Rich’in yazdıklarına değinerek NBC’ye yüklendi,

Trump “Biraz mizahı umursamam ancak bu berbat. NBC’nin 10 yaşındaki oğluma saldırması utanç verici. O mükemmel bir oğlan. İnanın bu onun için de kolay bir şey değil” dedi.

Rich daha sonra Barron Trump hakkında Twitter’da yaptığı yorum nedeniyle özür dilemişti.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio