Lindsay Lohan’dan Erdoğan’lı başlangıç…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Abd’Li ünlü oyuncu Lindsay Lohan geçtiğimiz haftalarda Instagram’daki tüm fotoğraf ve videolarını silerek, hesabının bilgi bölümüne “Alaikum salam” yazmıştı. Lohan’ın bu davranışının ardından Instagram’da paylaştığı ilk kareler ise Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ziyareti sırasında çektirdiği görüntüler oldu.

Otuz yaşındaki ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda Instagram’daki tüm fotoğraf ve videolarını silerek, hesabının bilgi bölümüne “Alaikum salam” yazmıştı. Lohan’ın bu davranışının ardından Instagram’da paylaştığı ilk kareler ise Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ziyareti sırasında çektirdiği görüntüler oldu

Paylaştığı ilk fotoğrafla birlikte, “Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan ve First Lady’nin beni evlerine davet etmesi rüya gibi. Suriyeli mültecilere yardım etmek için gösterdikleri çabalar gerçekten ilham verici. Barış şimdi başlıyor” notunu düşen Lohan, ABD Başkanı Donald Trump’ı da etiketlediği mesajında, “Barış için lütfen… Aleyküm Selam” ifadesini kullandı.

Lohan, paylaştığı ikinci görselin altına ise, “Bu. Şimdi. Şu an. Zamanda bir an. Sonsuza dek var olacak. #Barış #2017 #DünyaBeştenBüyüktür Türk halkına ve her gün yaptıklarına yardım etmek için kendinizi etiketleyin” diye yazdı.

ERDOĞAN’A “DÜNYA 5’TEN BÜYÜKTÜR” ROZETİ

Ünlü yıldızın, samimi bir ortamda gerçekleşen görüşme sırasında çok mutlu olduğu, Emine Hanım’la da sıcak bir sohbet gerçekleştirdiği öğrenildi. Lohan’ın, Emine Erdoğan himayesinde geçtiğimiz yıl Ankara’da açılan Afrika El Sanatları Pazarı ve Kültür Evi projesini öğrendiğinde çok heyecanlandığı, bunun üzerine de Emine Hanım’ın, Lohan’a, bu sosyal sorumluluk projesinin detaylarını anlattığı belirtildi. Afrika El Sanatları Pazarı ve Kültür Evi projesi kapsamında; Afrika’da üretilen el sanatları ürünlerinin Türkiye’de pazarlanması ve elde edilen gelirin Afrikalı çocukların eğitiminde ve hastalıklarla mücadelede kullanılması hedefleniyor. Lohan’ın Kenya’da yürütmek istediği bir proje olduğu ve bu konuyla ilgili yapılabilecekleri konusunda Emine Erdoğan’dan bilgi aldığı da öğrenildi.

KURAN-I KERİM’İ ANLAMAK İÇİN ARAPÇA DERSİ ALIYOR

Dubai’de yaşadığı öğrenilen Lindsay Lohan’ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’la yaptığı sohbette Kur’an-ı Kerim öğrendiğinden de bahsettiği belirtildi. Ünlü oyuncunun henüz Müslüman olmadığını söylediği, Kur’an-ı Kerim’i daha iyi anlayabilmek için Arapça dersleri aldığı ve mülteciler için Mart ayında tekrar Türkiye’ye geleceği bilgisine de ulaşıldı. Sosyal medya hesaplarını sıfırlayan Lohan’ın ilk paylaşımları ise bu ziyaret oldu. Oyuncu, Instagram’da, Erdoğan ve eşi ile çekilmiş fotoğraflarına yer verdi.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir