Selena Gomez The Weeknd’i yalnız bırakmıyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Şarkıcı ve aktris Selena Gomez’in, erkek arkadaşı The Weeknd’in performansını izlemek için Hollanda’ya kadar gittiği ortaya çıktı

Dailymail tarafından bildirilen bir habere göre, The Weeknd’in Starboy: Legend of the Fall Tour’un bir parçası olarak Hollanda’nın başkentinde performans gerçekleştirilmesi planlanmıştı ve Selena Gomez, Amsterdam’a konser saatinden sadece 24 saat önce indi.

Bir kaynağa göre, Selena Gomez başkentteki Ziggo Dome’da performansı izlemek ve turun Avrupa’daki bacağı boyunca The Weeknd’in kendisine destek olmak için Hollanda’ya uçtu.

Kaynak tarafından bildirilene göre, “Orada onunla buluşmak üzere uçtu, The Weeknd’in Amsterdam’daki şovunda o da orada olacak,” dedi.

Bununla birlikte, hem müzik hem de TV kariyerinde yoğun bir programıyla Gomez’in ziyaretleri kısa süreli olarak gerçekleşecek gibi görünüyor.

Kaynak sözlerine şu şekilde devam etti, “Selena Gomez tur sırasında orada ve burada olmayı planlıyor. Yapması gereken ve bırakamayacağı bir ton iş var, ancak boş günlerinde burada olacak.”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir