Little Mix, Nickelodeon Kids Choice Awards’da Ödül Aldı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

İngiliz müzik grubu Little Mix hayranlarının verdiği destek sonucu Çocukların Seçimi Ödülleri’nde ödül kazanmayı başardı.

Kevin Hart, John Cena ve Demi Lovato’nun şovun bir parçası olarak yeşil slime’a batırıldığı Nickelodeon Kids Choice Awards’da Little Mix onurlandırıldı.

Touch ve hit parçaları Shout Out To My Ex şarkılarını söyledikten sonra İngiliz grup, favori evrensel müzik yıldızı dalında ödül kazandı.

Los Angeles’ta ödüllerini alırken şarkıcı Perrie Edwards, “Dünyadaki en iyi fanlar sizlersiniz, sizi her şeyden çok seviyoruz,” dedi.

Grubun diğer üyesi Jesy Nelson, “Biz ayrıca Ariana Grande’ye de turda bize bir gecelik izin verdiği için çok teşekkür ettiğimizi söylemek istiyoruz,” diye ekledi.

Nickelodeon tarafından düzenlenen Kids Choice Awards ödül töreni ünlüleri yeşil slime ile kaplaması ile ünlü. David Beckham ve oğulları Romeo ve Cruz, pop yıldızı Justin Bieber ve aktris Kristen Stewart geçtiğimiz yıllarda bu şakanın kurbanı olmuşlardı. Komedyen Kevin Hart, The Secret Life of Pets animasyonundaki rolü ile favori kötü adam ödülünü kazanmayı başardı ve slime ile yapılan şakanın kurbanı oldu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir