Justin Bieber ve Zayn Malik albüm mü çıkarıyor?

Müzik dünyasının iki yakışıklısı; Zayn Malik ve Justin Bieber… İkisinin de milyonlarca hayranı var. İkisi de en iyi şarkıcılar arasında gösteriliyor. Her yaptıkları büyük ses getiriyor. Şimdi de ortak bir albüme imza atmak üzereler… Onların bir süre önce kanlı bıçaklı oldukları düşünülürse, bu haber magazin basınına bomba gibi düştü.

Justin Bieber ve Selena Gomez’in aşklarını bilmeyen yoktur. Yıllar önce fırtınalı ve tutkulu bir aşk yaşayan ikili yaklaşık iki yıl önce yollarını ayırmıştı. Tam her şey duruldu derken geçen yıl Bieber’in yeni sevgilisi Sofia Richie ile fotoğrafını Instagram’da paylaşması üzerine kızılca kıyamet kopmuş, genç popçunun hayranları fotoğrafın altına oldukça kötü yorumlar yapmış, Justin Bieber de böyle yorum yapmaya devam ederlerse profili gizli hale getireceğini söylemişti.

İşte ne olduysa sonrasında oldu ve Selena Gomez kıskanmış olsa gerek fotoğrafın altına “Eğer ‘nefretle’ başa çıkamıyorsan sevgilinin fotoğraflarını paylaşmayı bırak. Bu sadece senle onun arasında özel kalmalı. Hayranlarına kızma. Onlar seni herkesten önce sevdi ve destekledi” yazmış ve iki arasında sosyal medya üzerinden tartışma başlamıştı.
“Geçmişte beni dikkat çekmek için kullanan insanların hala bunun için uğraş verdiğini görmek komik. Üzücü. Ben kimsenin nefretini kabul etmek için yaratılmadım. Umarım hepiniz benim arkadaşlarıma ve birbirinize karşı kibar olmayı başarırsınız” diyen Bieber’e cevap gecikmemiş, Gomez de “Geçmişte defalarca aldatmış olanların affedici ve bağışlayıcı olanlara yüklenmesi de komik. Fanların neden delirdiğine şaşmamalı. Üzücü. Sevgilerimle” diyerek aldatıldığını belirtmişti.
Ne var ki bu tartışmaya Justin Bieber son noktayı koymuş ve “Evet aldattım… Oh, seni ve Zayn’ı unuttum!’ yazarak Gomez’in kendisini eski One Direction elemanı Zayn Malik’le aldattığını iddia etmişti.

Bu olayın üzerinden bir yıl geçti ve aldatılma üçgeninde yer alan isimlerden Zayn ve Justin şimdi iki sıkı dost oldu ve söylentilere göre, dostluklarını bir albüm ile taçlandırmaya hazırlanıyorlar. Zayn’ın Party Next Door ile yaptığı düeti çok beğenen ve popçunun ağustos ayında çıkarmayı planladığı albüme dahil olmak isteyen Bieber, yine bir iddiaya göre albüm için hazırlıklara bile başlamış.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio