Beyonce’den 9. evlilik yıldönümü için özel video

ABD’li ünlü şarkıcı Beyonce ile rapçi kocası Jay Z’nin dün dokuzuncu evlilik yıl dönümüydü. 4 Nisan 2008’de hayatlarını birleştiren ikilinin dokuzuncu yılı tüm gün sosyal medyada ve magazin sitelerinde kutlandı.

​Beyonce‘den önce herhangi bir paylaşım gelmedi. Sonrasında ise, dünyaca ünlü pop yıldızı sonrasında ‘Die With You’ adlı bir video paylaştı.

​İkilinin hayatına dair en güzel anların yer aldığı videoda daha önce kimsenin görmediği sahneler de vardı. Söz konusu klipte, Beyonce ve Jay Z’nin çocukları Blue’nun babasıyla eğlenmesi, çiftin tatilde yaşadığı romantik anlar, düğün günü, parmaklarına yaptırdıkları dövmeler, Beyonce’nin Blue’yu doğurduğu gün ve daha fazlası yer aldı. Beyonce’nin bu paylaşımı iki saat dolmadan 4 milyondan fazla beğeni aldı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio