Beyonce’den ikizlere Afrika usulü Baby Shower

ABD’li pop yıldızı Beyonce, önümüzdeki ay doğacak olan ikiz bebekleri için Beverly Hills’deki evinde Afrika temalı baby shower kutlaması yaptı. Rapçi eşi Jay-Z  ile birlikte Blue Ivy adında bir de kız çocukları olan ikiliye, doğum öncesi partide birbirinden ünlü isimler eşlik etti.

İkizlerine Afrika temalı bir kutlama hazırlayan Beyonce’nin partisine ilk çocuğuna hamile olan dünyaca ünlü tenis yıldızı Serena Williams’tan Beyonce’nin eski müzik grubu Desnity’s Child üyeleri Kelly Rowland ve Michelle Williams’a kadar birçok ünlü konuk katıldı. Afrikalı dansçıların yer aldığı baby shower partisinde Beyonce, hamile göbeğine kına yaktırdı. Başarılı pop yıldızı, partinin ardından Instagram hesabından geceye dair siyah beyaz fotoğraflar paylaştı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio