Spider-Man: Homecoming‘in 3. fragmanı yayınlandı

Spider-Man yaz aylarında yeni bir hikayeyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklediğimiz Spider-Man: Homecoming‘in son fragmanı gün yüzüne çıktı. Böylece kahramanımızın yeni kostümünü yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olan Örümcek Adam‘ı Avengers ekibiyle bağlantılı bir macera bekliyor. Tom Holland’ın hayat verdiği kahramanımız “iç savaşın” ardından normal yaşantısına dönmeye çabalıyor. Bir yandan okul bir yandan da süper kahramanlığı yürütmesi zor oluyor. Bir nevi onun akıl hocalığını üstlenen Tony Stark ise Örümcek Adam’a yeni bir kostüm tasarlıyor. Iron Man zırhını andıran bu tasarım hem Peter Parker‘ı hem de bizleri heyecanlandırıyor. Peter kısa bir süre sonra şehirde birilerinin Avengers’ın mücadelesinden sonra geride kalanları topladığını fark ediyor. Bu malzemelerle güçlü silahlar üretmeye başlıyorlar. Devamlı çocuk yerine koyulduğunu düşünen Peter bunu kendini kanıtlamak için bir fırsat olarak görüyor.

Çizgi roman sevenleri heyecanlandıran yapımda Tom Holland’ın yanı sıra Michael Keaton, Zendaya, Marisa Tomei, Donald Glover, Jon Favreau ve Robert Downey Jr. gibi isimler rol alıyor.

Marvel ve Sony’nin ortaklığını taçlandıracak olan Spider-Man: Homecoming, 7 Temmuz‘da vizyona girecek. Filmin asıl fragmanını haberimizin başında, uluslararası pazarlara özel hazırlanan versiyonunu ise aşağıda bulabilirsiniz.

 

Haber

İlginizi Çekebilir