Jerry Seinfeld Kesha’ya Büyük Şok Yaşattı

Uzun süredir adı basında yaşadığı tecavüz skandalı ile yer alan Kesha, geçtiğimiz pazartesi katıldığı Night of Laughter & Song gecesinde 90’lı yılların büyük komedyeni Jerry Seinfeld ile karşılaştı. Jerry Seinfeld yaptığı bir röportaj sırasında sarılmak isteyen Kesha milyonların gözü önünde Jerry Seinfeld tarafından red edildi.

Muhabir Jerry Seinfeld’a sarılmak isteyeni tanıyıp tanımadığını sorunca ikinci bombada patladı. Ünlü komedyen kim olduğunu tanımadığını söyleyince muhabir kendisine sarılmak isteyenin Kesha olduğunu açıklayınca ortaya çok ilginç görüntüler çıktı.

Stand Up komedyeni Jerry Seinfeld 90’lı yıllarda özellikle Amerika’da fenomen olmuş bir dizinin başrolü ve yapımcısıydı.

ABD’li online video izleme platformu Hulu, Seinfeld’in online yayın haklarını 180 milyon dolarlık bir fiyata satın aldı. Anlaşmanın bölüm başına yaklaşık 1 milyon dolarlık olduğu ve böylelikle toplam 180 bölümün 180 milyon dolarlık bir meblağa tekabül ettiği söyleniyor.

 

Dizinin 14 Mayıs 1998’de yayınlanan final bölümünü 76.3 milyon kişi izledi.

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio