Justin Bieber’a ayakkabılı protesto

Müzik listelerinde zirvede yer alan İspanyolca ‘Despacito’ şarkısını konserde söylemeyince bir hayranının ayakkabılı tepkisine maruz kaldı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın, Billboard listelerinde zirvede kalarak rekor kırmasını sağlayan ‘Despacito’ şarkısı konserde tepkilere yol açtı.

23 yaşındaki Kanadalı şarkıcının İsveç’in başkenti Stockholm’de düzenlenen Summerburst Festivali kapsamında verdiği konserde, hayranları, Luis Fonsi ve Daddy Yankee’yle ortak çalışması olan İspanyolca ‘Despacito’ şarkısını söylemesini istedi.

‘Belieber’ların (Justin Bieber hayranları) ısrarlarına sahneden olumsuz yanıt veren şarkıcı, “Şarkının sözlerini bilmiyorum, söyleyemem” deyince tepkiler yükseldi.

Bir hayranı sözle tepki vermek yerine Bieber’a ayakkabı fırlatmayı tercih etti.

Ünlü şarkıcı, son anda fark ettiği ayakkabıdan başını korumak için kıvrak bir hareketle kaçtı.

İspanyolca bilmeyen şarkıcı daha önce de New York’taki bir gece kulübünde verdiği konserde ‘Despacito’yu söylemek yerine dudaklarını oynatmasıyla eleştiri konusu olmuştu.

Porto Rikolu şarkıcı Luis Fonsi’nin Daddy Yankee’yle düeti Despacito’ya Justin Bieber’ın yaptığı yeni düzenleme müzik listelerinde zirveye ulaştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir