Kim Justin Bieber İçin ”Asla” Dedi?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Justin Bieber genç kızların hayallerini süslerken, bazı kızların kabuslarında ortaya çıkıyor. En sevilen erken şarkıcılardan olan Bieber için kim ‘’ASLA!’’ dedi?

Adı Justin Bieber ile çokça kez dedikodulara karışan Madison Beer, Justin ile arkadaşlığının asla romantik olmadığını açıkladı. 2012 yılında Bieber tarafından Youtube’da keşfedilen 18 yaşındaki sanatçı, Bieber’ı sesiyle etkilemişti. Geçtiğimiz gün The Zach Sang Show’a konuk olan Madison, Justin ile aşk hakkında ‘’asla ve asla, bunu düşünürken neredeyse ölüyordum.’’ şeklinde ifade etti. Ayrıca Justin’in onun için büyük bir abi gibi olduğunu belirten Madison Beer, Hollywood’un reklam aşklarından yana olmadığı şeklindeki görüşünü paylaştı.

Reklam için birlikteliği konuşulan başka bir çift ise Selena ve The Weeknd’e yorumu ise; ”Onların sadece biraz daha ünlü olmak için çıktığını sanmıyorum. Zaten neredeyse en ünlü sanatçılar. Birlikte çok tatlılar ve onlar için mutluyum!’’ oldu. Asıl dedikodumuza dönecek olursak Madison, Justin dünyada son erkek kalsa da onunla ilgilenmeyeceğini söylerken, aslında tam tersini ima ediyor olabilir mi? Aşk ve #bff arasındaki çizgiyi ne kadar keskinleştirirseniz aslında o kadar o çizgi kaybolur. Madison da bu çizgiyi çekerken, acaba ortadan kaldırmıyor mu? Madison Beer ve Justin Bieber ile ortaya attığımız bu teoriyi önümüzdeki günlerde göreceğiz. Ne de olsa Taylor Swift’in de dediği gibi ASLA ‘’asla ve asla’’ dememelisiniz!

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir