Kesha Parkta UFO Gördüğünü iddia etti

ABD’li şarkıcı Kesha, katıldığı bir radyo programında, Kaliforniya’da parktayken uzay gemisi gördüğünü iddia etti. Kesha, Rainbow adlı yeni albümüne de bu deneyiminin ilham verdiğini söyledi.

Yapımcısı Dr Luke ile mahkemelik olduktan sonra verdiği 4 yıl aranın ardından ilk albümü ‘Rainbow’u çıkaran ABD’li şarkıcı Kesha, ‘Zach Sang Show’ adlı radyo programında yeni albümüne ilham vermiş olan dünya dışı varlıklardan bahsetti ve konuyla ilgili kişisel deneyimini anlattı.

Kesha, Kaliforniya’daki Joshua Tree Ulusal Parkı’nda yaşamış olduğu tecrübeyi şu sözlerle anlattı: “Gayet ayıktım, bakın çok net söylüyorum son derece ayıktım… Biliyorum insanlar LSD aldığımı filan düşünecek ama hayır. Hiçbir şey almamıştım ve tamamen ayıktım (…) Sonra başımı kaldırdım ve tepemde bir alay uzay gemisi gördüm.”
5 ya da 7 adet uzay gemisi görmüş olduğuna dair yeminler eden Kesha, gördüklerini fotoğraflamamış olmaktan duyduğu üzüntüyü de dile getirdi.

Uzay gemilerinin kendisini şaşkınlık içinde bırakıp gittiğini söyleyen yıldız, daha sonra gemilerin geri geldiğini ancak bu kez farklı biçimlere bürünmüş olduklarını söyledi: “İşte o zaman uyandım ve dedim ki, has….. Bunlar uzaylılar. Az önce gördüklerim de uzay gemileriydi!”

Kesha’nın, kapağında UFO motiflerinin yer aldığı yeni albümünde ‘Spaceship’ (Uzay gemisi) adlı bir parça da bulunuyor.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio