‘Harry Potter’ hayranlarına müjde

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi bulunan ‘Harry Potter’ kitap serisinin yazarı J.K. Rowling’den müjdeli bir haber geldi.

Dünya çapında satış rekorlerı kıran ‘Harry Potter’ kitap serisinin yazarı J.K. Rowling, gardırobunda yeni bir kitap taslağı sakladığını açıkladı.

‘Harry Potter’ serisiyle dünya çapında 400 milyon kopya satan İngiliz yazar J.K. Rowling, gardırobunda el yazısıyla yazdığı bir kitap taslağı olduğunu söyledi.

‘Harry Potter’ serisinin ilk kitabını küçük bir kafede notlar alarak yazdığı bilinen Rowling’in yeni yazma teknikleri ise daha sıradışı. Yeni kitap taslağı bir elbisenin üzerine yazılmış bir halde dolabında asılı duruyor.

Rowling, CNN’le yaptığı bir röportajda yeni kitabını el yazısıyla bir elbiseye yazdığını ve bu elbiseyi 50’nci yaş günü partisinde giydiğini açıkladı.

Ünlü yazar, ”50. yaş günümde düzenlediğim partinin teması ‘Size özel kabusunuzu giyin’ oldu. Ben de daha önceden el yazısıyla yazıp daha sonrasında ise kaybettiğim kitap şeklinde giyindim. Giydiğim elbiseye, kaybettiğim kitabın birçok kısmını geçirdim. Yayınlanır mı bilmediğim bu kitap şu an dolabımda asılı duruyor” dedi.

Harry Potter hayranları yeni kitabın çıkacağı günü merakla bekliyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir