Metin Hara Twitter hesabını mı kapattı?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Adriana Lima’yla aşk yaşamaya başlayan yazar Metin Hara’nın Twitter hesabına ulaşılamaması kafalarda soru işareti bıraktı.

İlişkisi hakkındaki tüm iddialara hesabından yaptığı 12 maddelik açıklamayla yanıt veren Metin Hara’nın Twitter hesabına ulaşılamıyor. Peki son zamanların en çok konuşulan ismi Metin Hara Twitter hesabını mı kapattı?

Dünyaca ünlü Brezilyalı manken Adriana Lima’yla yaşadığı aşkla son günlerde gündemi sıkça meşgul eden yazar Metin Hara’nın Twitter hesabı kapatıldı. En son Instagram hesabından video yayınlanan Metin Hara’dan söz konusu Twitter hesabı ile ilgili bir açıklama gelmedi. Dem ve Yol kitaplarıyla tanınan Türk yazar, Ayşe Arman’a verdiği röportajda eski sevgililerinden bahsetmiş, sözleri nedeniyle hem ünlü isimlerin hem de takipçilerinin tepkisine neden olmuştu.

Ayrıca Metin Hara’nın gezi parkı paylaşımları, sosyal medyada büyük ses getirmişti. Hara’nın Gezi Parkı eylemlerinde attığı tweetleri ortaya çıkaran sosyal medya kullanıcıları Metin Hara’yı eleştirilerin hedefi haline getirmişti… Kitaplarında huzur, barış ve aşktan bahseden Metin Hara’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında attığı tweetlerinde kendisiyle çeliştiği görüldü. bu durumun da Twitter’ı kapatmasına sebep olabileceği iddia edildi

12 MADDE DE YANIT VERMİŞTİ

Adriana Lima ile yaşadığı aşkla gündemde olan Metin Hara, ilişkinin ‘reklam’ olduğu iddialarına kapatılan Twitter hesabından yanıt vermişti.

İşte Metin Hara’nın sözleri:

1- Bu hesap dışında başka hesabım yoktur.

2- Asla yakışmayan bir uslubla cevap vermem.

3- Pr projesi yazanların vizyon/mantık dışı yorumlarını hayretle izliyorum. Hiç bir açıdan akıl alır bir tarafı yok.

4- Vallahi tv8’deki programı ilk kez ben de basından duydum. Söylerseniz zamanını/gününü filan izleyeyim kaçırmayalım.

5- Aileden zengin değilim, dev yatlarım, pahalı arabam, lüks hayatım, agzımda purom yok. Ve evet birlikteyiz.

6 -Senelerce hapishanelerde, hastanelerde, sokakta insanların yardımına koşmuş, 3 tane orman dolusu ağaç ekmiş biriyim.

7 -Zenginliğin bir aileden, sıfatlara kör olmaktan ve insan biriktirmekten olduğunu savunan biriyim. “YENGENİZİN SELAMI VAR”

8 -Bu sefer şiir kazandı, aşk kazandı, gönül kazandı…

9- Şimdi ülkemizde insana/özgürlüklere/doğaya/teknolojiye/sanata dair konulara odaklanıp bu enerjiyi yapıcı bir eyleme dönüştürebiliriz.

10- Mizah serbest’ Nadiren de olsa telefona bakıp gülüyoruz hepsine… Ama ne olur şizofrenik senaryolar değil de akıl dolu şakalar olsun

11- Röportaj vermiyorum. Pr yapmıyorum. Bir ürün satmıyorum.

12- Beni geçekten tanıyan herkesin desteğine teşekkür ediyorum. Yengenizin de selamı var. Ben kaçtım…

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir