Sıla’nın hayali gerçek oldu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Sıla, 5 günlük Harbiye Açıkhava maratonuna önceki gün start verdi. Şarkıcıyı, ilk günkü konserinde yaklaşık 5 bin kişi izledi.

SILA, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ndeki ilk konserini önceki gün verdi. Sahneye Efe Bahadır’la çıkan şarkıcı, seyircileri “Efe ile ilk şarkı yazmaya başladığımız zamanlarda bir çocukluk hayalimiz vardı. Harbiye konserini, ikimiz oturarak, o zamanlar çalıp söylediğimiz gibi tek gitarla açmak. Şahitlik ettiğiniz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz ve hayata da teşekkür borçluyuz” diye selamladı.

Nisan ayında yeni bir albüm çıkaracağını açıklayan Sıla, sahneye Mabel Matiz’i davet etti. Sıla, Matiz’le söz ve müziğini birlikte yaptıkları yeni albümünde yer alacak “Muhbir” adlı şarkıyı seslendirdi.

Şarkıcı, geçen hafta hayatını kaybeden Harun Kolçak’ı da unutmadı. Sıla, Harun Kolçak’ın “Korkuyorum” isimli şarkısını seslendirdi.

Konseri izleyenler arasında İzzet -Yasemin Özilhan çifti de vardı

Sıla’nın yaklaşık dört aydır aşk yaşadığı Ahmet Kural’ın konserde olmaması ise dikkat çekti. Oyuncunun yoğun set temposundan dolayı konsere gelemediği iddia edildi. Sayit

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir