Justin Bieber konserlerini iptal etti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Justin Bieber, “Purpose” isimli dünya turnesine artık devam etmeyeceğini ve bu kapsam dünyanın çeşitli yerlerinde gerçekleşek 14 konserini iptal ettiğini duyurdu.

ABD’li şarkıcı Justin Bieber, “Purpose” isimli dünya turnesine artık devam etmeyeceğini ve bu kapsam dünyanın çeşitli yerlerinde gerçekleşek 14 konserini iptal ettiğini duyurdu.

23 yaşındaki pop yıldızının sözcüsü, Bier’ın kararına beklenmedik koşulların neden olduğunu söyleyerek konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Justin hayranlarını çok seviyor ve onları hayal kırıklığına uğratmaktan nefret diyor. Purpose Dünya Turnesi kapsamında, 18 ay boyunca ona destek olan hayranlarına teşekkürlerini sunuyor.

Dünya çapında 6 ülkede verdiği 150 konser esnasında ona eşlik eden sahne arkadaşlarına ve yapım ekibine minnettar hissediyor.

Bununla birlikte, turne kapsamındaki değer konserleri gerçekleştirmemeye karar verdi. İzleyicilerin aldığı biletler bu karar doğrultusunda iade edilecek.”

Bieber, geçen haftasonu Los Angeles’ta kimliği açıklanmayan bir kadın arkadaşıyla görüntülenmişti.

Ünlü şarkıcı, son yıllarda özel hayatında gerçekleştiği agresif hareketlerle gündeme gelmişti. Bieber, yasadışı araç kiralamak ve komşusunun evine yumurta atmak gibi olaylar yüzünden yargılanmıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir