Number1’ın ortaya çıkardığı Göksel Fotoğrafı, gündem oldu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Göksel’in lise fotoğrafını gören inanamadı!

Pop müziğinin sevilen ismi Göksel’in lise yıllarına ait fotoğrafı ilk kez 2014 yılında Number1 Haber Merkezi ortaya çıkarmıştı. Bu fotoğraf, bu gün sosyal medyanın gündemine oturdu..

Türk pop müzik dünyasının en güzel sesli ve en çekici kadınlarından biri olan başarılı şarkıcı Göksel’in lise yıllığındaki fotoğrafı herkesi şoke etti. “Bizim tanıyıp beğendiğimiz Göksel ile uzaktan yakından alakası yok” yorumları yapıldı.

LİSEDE KİLO SORUNU VARMIŞ
Göksel’in lise yıllığında kilo sorunundan, yemek düşkünlüğünden bahsedilirken bazı ifadelerin şaka ile hakaret arasında gidip geldiği de göze çarpıyor.

“SINIFIMIZIN ASSOLİSTİ”
Number One’ın ortaya çıkardığı yıllıkta arkadaşları Göksel hakkında şunları yazmış: “Sınıfımızın assolisti Göksel, Ebru ile ön sıraların tek hakimidir. Bu arada en önde Amerikan yardımı alamamaktan oldukça fazla yakınmaktadır. En belirgin özelliği Toronaga stili saçlarıdır. Sıkıldığı zaman kendini yemeğe veren arkadaşımız, özel rejim programları uygular. Bu programda pastalar, börekler, makarnalar geniş bir yer tutar. Midesinin genişliği henüz bilim tarafından araştırılıp bulunamamıştır. Arkadaşımız 16 köşe Japon jetonu kullandığından, yapılan esprilere sınıfta en son tepki gösteren kişidir.”

Evet günün şahane fotoğrafı benim!

Yıllığın sosyal medyada çok konuşulması üzerine Göksel,  ergenlik döneminden bir fotoğrafını paylaşarak : Evet günün şahane fotoğrafı benim. Ergenlik dönemim pek sert geçti, tombul ve gözlüklüydüm. Ahhh o yıllar! Kasetler, şarkılar, şiirler, henüz yeni keşfettiğim sesim” yazdı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir