Rihanna’nın hatalı Photoshop hilesi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ülkesi Barbados’taki Crop Over Festivali’ne katılan Rihanna’nın, karnaval kostümlü fotoğrafını sosyal medyada paylaşırken Photoshop kullandığı, fotoğraftaki bariz hatadan anlaşıldı.

Son dönemde aldığı kilolar yüzünden eleştirilen dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna’nın Instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafında Photoshop yaptığı ortaya çıktı.

Ülkesi Barbados’ta her yıl geleneksel olarak düzenlenen Crop Over Festivali’ne katılan 29 yaşındaki şarkıcının paylaştığı bu fotoğrafta karın bölgesinin inceltilmiş olduğu görüldü.

Hatalı bir Photoshop ürünü olan fotoğrafta, Rihanna’nın baş parmağında iki tırnak olduğu belli oluyor.

Renkli kostümüyle festivalde tüm dikkatleri üzerinde toplayan ünlü şarkıcının, sosyal medyada paylaşım yaparken kilolarını gözlemeye çalıştığı ve bu nedenle kilolarıyla hiç de barışık olmadığı yorumları yapıldı.

Barbados’ta her yıl temmuz sonu, ağustos başında hasat kutlamalarının yapıldığı festivalde ağustosun ilk Pazartesi günü Kadooment Günü düzenleniyor. Bu, geleneksel olarak şeker kamışı hasadının sonunda kutlanan renkli güne ünlü şarkıcı Rihanna, önceki yıllarda da farklı kostümlerle katılmıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir