Perşembe, Temmuz 7, 2022

Deniz Seki’den kötü haber

Aşk hikayeleri 25 yıl öncesine dayanan Deniz Seki ile Faruk Salman yine vuslata eremedi. ‘Evlenmemiz için her şey hazır ama tarih sürpriz olsun’ diyen Deniz Seki-Faruk Salman çiftinin iki gün önce yollarını ayırdı. Deniz Seki “Bu haber nasıl sızdı şaşkınız. Bu kadar özel bir ilişkiyi çıkıp konuşmak bana bize yakışmaz” dedi

Yıllar sonra kavuşup nişanlanan Deniz Seki ile Faruk Salman’ın yolları şarkıcının tutuklanmasıyla ayrılmıştı. Faruk Salman, firari olduğu dönemde bile aşkına sahip çıkmış, 2014 yılında ikinci kez ceza evine giren Deniz Seki’yi 2,5 yıl beklemişti.

Deniz Seki’nin haziran ayındaki tahliyesinden iki hafta önce, Salman Ailesi’nin Deniz Seki’yi istemediği çiftin de bu nedenle yollarını ayırdığı iddia edilmişti.

İKİ GÜN ÖNCE AYRILDILAR!

‘Deniz’i bir daha bırakmam’ diyen iş adamı sözünü 2,5 ay tutabildi. HT Magazin’in haberine göre; Deniz Seki’nin özgürlüğüne kavuşmasının ardından birlikte tatile çıkan çift iki gün önce yollarını ayırdı. Deniz Seki ve Faruk Salman bu kararı yakın çevreleriyle de paylaştı.

Haber

İlginizi Çekebilir