Vatan Şaşmaz ve ve Filiz Aker’in cenazeleri Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker’in cenazeleri Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Şaşmaz’ın dayısı Mete Yılmaz, Adli Tıp Kurumu’nda gazetecilere “Bir algı operasyonu yapılıyor. Biz bu yüzden buradayız. Şu an üzüntülüyüz. Kaybımız çok büyük. Geleceğin Halit Kıvanç’ını kaybettik. Bu yüzden sizden kaçıyoruz. Anlayın bizi.” şeklinde konuştu.

Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker’in cenazeleri ŞişliHamidiye Etfal eğitim ve Araştırma Hastanesinden çıkarılarak adli tıp kurumuna gönderildi. Şaşmaz ve Aker’in cenazeleri aynı araçla adli tıp kurumuna gönderildi.

Beşiktaş’ta bulunan 5 yıldızlı lüks bir otel odasında ölü bulunan Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker’in cenazeleri, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinden çıkarılarak adli tıp kurumuna gönderildi.  Şaşmaz ve Aker’in aynı cenaze arabasına konduğu dikkat çekerken, yakınlarının ağladığı görüldü.

“BU YÜZDEN SİZDEN KAÇIYORUZ, ANLAYIN BİZİ”

Vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz’ın dayısı Mete Yılmaz, Adli Tıp Kurumu’nda gazetecilere açıklama yaptı. Yılmaz şunları söyledi; Bir algı operasyonu yapılıyor. Biz bu yüzden buradayız. Şu an üzüntülüyüz. Kaybımız çok büyük. Geleceğin Halit Kıvanç’ını kaybettik. Bu yüzden sizden kaçıyoruz. Anlayın bizi.”

VATAN ŞAŞMAZ’IN CENAZESİ İÇİN TARİH VE YER BELLİ OLDU

Yapımcı ve menajer Polat Yağcı, kişisel Instagram hesabı üzerinden dün gece öldürülen ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz’ın cenazesinin ne zaman kaldırılacağını duyurdu.

Yağcı, yaptığı paylaşımda “Sevgili Vatan Şaşmaz’ın cenazesi, 29 Ağustos Salı günü öğlen namazına müteakiben Güzeltepe Birlik Camii’nde (Nato Yolu Ata 2 Sitesi Karşısı Çengelköy / Üsküdar) sonrasında Çengelköy Mezarlığı’na defnedilecektir.” ifadelerini kullandı.

Haber

İlginizi Çekebilir