Game of Thrones’un Sir Gregor’u Türkiye’de

Oyun dünyasını bir araya getiren D&R ve Goblincon’un sürprizi, Game of Thrones’tan Gregor ‘The Mountain’ Clegane karakteriyle tanıdığımız, 3 kez üst üste dünyanın en güçlü adamı seçilen Hafthor Julius Bjönsson oldu. Oyun meraklıları ve Game of Thrones hayranları iki gün boyunca D&R’da uzun kuyruklar oluşturarak ünlü yıldız ile fotoğraf çekilme şansı yakaladı.


“TÜRKLER ÇOK SICAKLAR, YEMEKLERİNİ ÇOK BEĞENDİM”
Bjönsson, Türkiye’ye ikinci kez geldiğini ve İstanbul’un çok güzel olduğunu söyledi. Game Of Thrones hayranlarına heyecanlı olmaya devam etmelerini söyleyen Bjönsson son bir sezon daha olduğunu ve güzel geçeceğini kaydetti. İstanbul’u gezmeye çok fırsatı olmadığını dile getiren Bjönsson, “Ama yemekleri çok beğendim. Zaten çok yemek yerim. İnsanlar dost canlısı ve sıcaklar. Geçen sene kick box üzerine bir film çektik, bu sene sonunda çıkacak. Filmde Jean-Claude Van Damme’da oynuyor, bende filmin asıl kötüsünü oynuyorum. Türkiye insanına bu kadar nazik olup beni güzel karşıladıkları için teşekkür ederim” dedi.
“CLEGANE DİZİDE SOĞUK ZOMBİ GİBİ AMA BURADA ÇOK SICAK”
Game Of Thrones karakteri Jon Snow’u canlandırarak imza gününe katılan Ergun Aydın, “Çok mutluyum, sporcu ve aktör olarak büyük bir hayranıyım. Çok başarılı bir iş yapıyor. Game Of Thrones’u birinci sezondan beri izliyorum. 7 sene oldu çok büyük bir yolculuk. Jon Snow son sezonda önemli bir rol olduğu ve benzettikleri için de onu canlandırmaya karar verdim. Diziyi izlerken Gregor ‘The Mountain’ Clegane gerçekten korkutucu ve soğuk hatta son sezonda zombi neredeyse ama burada çok sıcak karşıladı ‘merhaba deyip, teşekkür etti’ gerçekten fark var” diye konuştu.

Haber

İlginizi Çekebilir