Gigi Hadid ile Zayn Malik evleniyor mu?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyanın en popüler çiftleri arasında yer alan ve kasım 2015’ten bu yana ilişkileri bir dargın bir barışık devam eden Gigi Hadid (22) ile Zayn Malik’in (24) evlilik hazırlığında olduğu iddia edildi.

Süper model Gigi Hadid ve One Direction grubunun eski solisti Zayn Malik’in evlilik hazırlıklarına başladığı konuşuluyor.

2 yıldır devam eden ilişkilerinde daha önce ayrılıklar yaşayan buna rağmen sürekli birbirlerine olan aşklarından bahseden ünlü çiftin yakın zamanda nişanlanacakları öne sürüldü.

Daha önce 24 yaşındaki sevgilisi Malik’in evlilik teklifine, kendini hazır hissetmediğini söyleyerek “Hayır” yanıtı veren ve iki kere boşanan annesi Yolanda Hadid’in hatalarını tekrarlamak istemeyen Victoria’s Secret modelinin artık fikrini değiştirdiği iddia edildi.

Bu gelişme üzerine bir aile yemeği organize eden çiftin aşklarını resmiyete dökeceği, kısa sürede nişan ardından da düğünün gerçekleşeceği öne sürüldü.

Bütün bunlara rağmen ikili arasında daha önce krize neden olan Malik’in annesi Tricia’nın evlilik sürecinde nasıl bir oynayacağı merak ediliyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir